IT

Senior Fullstack Engineer

Forma umowy:
B2B
Doświadczenie:
Praktyczne doświadczenie jako Fullstack Developer (minimum 5 lat)

Kogo szukamy?

Szukamy doświadczonego Senior Fullstack Engineera, który będzie kluczowym graczem w rozwoju naszych projektów technologicznych. Oczekujemy, że kandydat posiadać będzie solidne umiejętności zarówno z zakresu front-endu, jak i back-endu, aby skutecznie wspierać nasz zespół. Idealny kandydat będzie pasjonatem nowoczesnych technologii, gotowym do pracy w dynamicznym środowisku oraz posiadającym zdolność do skutecznej komunikacji i współpracy z innymi członkami zespołu. Zależy nam na osobie, która ma doświadczenie w pracy nad pełnym cyklem projektowym oraz zdolność do podejmowania innowacyjnych rozwiązań w celu optymalizacji produktów i usług.

Kluczowe zadania:

  • Kształtowanie i wdrażanie front-endowych oraz back-endowych rozwiązań z użyciem Next.js, Remix.js, React 18, Tailwind i TypeScript, z naciskiem na poprawę UX
  • Opracowywanie i utrzymywanie spójnej architektury systemów z użyciem Prisma i Postgres, zapewniając ich skalowalność i wydajność
  • Implementacja innowacyjnych funkcji, wspierających rozwój naszych wewnętrznych produktów i zaspakajających potrzeby użytkowników aplikacji Plenti
  • Kreowanie testów z użyciem Playwright oraz ciągłe doskonalenie kodu w celu zapewnienia wysokiej jakości i niezawodności systemów
  • Aktywna współpraca z różnymi zespołami, włączając Product, Design oraz inne obszary biznesowe, w celu osiągnięcia spójności i efektywnej realizacji celów projektowych

Must have:

  • Minimum 5 lat praktycznego doświadczenia jako Fullstack Developer
  • Umiejętność komercyjnego wykorzystania JavaScript i TypeScript wraz z biegłością w Next.js, Remix.js i React 18
  • Doświadczenie w pracy z Tailwind, Prisma i Postgres
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu testów z Playwright
  • Znajomość CI/CD opartej o GitHub Actions

Mile widziane:

  • Znajomość najlepszych praktyk związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Doświadczenie w optymalizacji wydajności aplikacji webowych na dużą skalę
  • Umiejętność implementacji responsywnego i dostępnego designu
  • Doświadczenie w prowadzeniu i mentorowaniu młodszych programistów
  • Znajomość innych technologii programistycznych i narzędzi wspierających rozwój oprogramowania, które mogą wzbogacić nasze projekty

Co możemy zaoferować:

  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w naszym biurze w centrum Warszawy
  • Swoboda i możliwość samorealizacji
  • Wsparcie członków zespołu
  • Codziennie korzystamy z Officevibe, aby zbierać mikroinformacje na temat różnych aspektów naszej pracy
  • Opiekę medyczną i sportową
  • Voucher na wynajem produktów z oferty
  • Udział w firmowych imprezach integracyjnych – śniadania, spotkania beer friday, wyjazdy integracyjne
  • Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas śmiało na adres aleksandra@plenti.app. Chętnie porozmawiamy i poznamy Cię lepiej!

To coś dla Ciebie?

Aleksandra Kopeć
HR Manager

Cześć!

Jestem Ola i będę Ci towarzyszyć w procesie rekrutacji. Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie. Zawsze chętnie porozmawiam!
Mail: aleksandra@plenti.app

Nie widzisz oferty dla siebie?

Cały czas się rozwijamy, być może niebawem będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.