Sales

Menadżer ds. Kluczowych Klientów / Business Development Representative

Forma umowy:
B2B
Doświadczenie:
Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży B2B (minimum 3 lata)

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która ma duże doświadczenie w sprzedaży B2B, prowadzi na co dzień rozmowy handlowe z klientami i podpisuje z nimi umowy. Osoby, która ma doświadczenie w cold callingu oraz cold mailingu. Szukamy osoby kreatywnie myślącej w stylu out of the box, która ma głowę pełną świeżych pomysłów na nowe inicjatywy. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów finansowych to będzie to zdecydowany atut, aby dołączyć do zespołu PlentiPartners.

Kluczowe zadania:

  • realizowanie celów sprzedażowych w obszarze PlentiPartners
  • sprawowanie opieki nad całym cyklem sprzedaży od poszukiwania do zamknięcia PlentiPartnera
  • budowanie nowej sprzedaży na podstawie wspólnie z zespołem wygenerowanych leadów
  • indywidualne negocjacje kontraktów z klientami
  • współpraca z innymi obszarami m.in. marketing w celu przygotowywania akcji prospectingowych
  • raportowaniem działań do managera i zarządu
  • prowadzeniem rozmów, spotkań oraz webinarów dla potencjalnych PlentiPartnerów,
  • udział w konferencjach i targach online/offline

Must have:

  • poparte sukcesami minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży B2B
  • umiejętność szukania możliwości sprzedaży tam, gdzie inni odpuszczają
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za to co robisz
  • wytrwałość w dążeniu do celu
  • umiejętności pracy na arkuszach google oraz tworzenia prezentacji
  • bardzo dobre umiejętności budowania relacji z klientami oraz umiejętności negocjacyjnych
  • wysoka komunikatywność, chęć i umiejętność pracy z ludźmi
  • umiejętność organizacji pracy własnej, zaangażowania i samodzielności

Mile widziane:

  • zainteresowanie branżą elektroniki użytkowej
  • doświadczenie w branży finansowej

Co możemy zaoferować:

  • pracę w doświadczonym i ambitnym zespole
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w naszym biurze w centrum Warszawy lub pracę w modelu hybrydowym
  • wynagrodzenie podstawowe wzbogacone systemem premiowym
  • swoboda i możliwość samorealizacji
  • oferujemy dofinansowanie do prywatnej opieki i zajęć sportowych (LuxMed, MultiSport)
  • codziennie korzystamy z Officevibe, aby zbierać mikroinformacje na temat różnych aspektów naszej pracy
  • voucher na wynajem produktów z oferty

To coś dla Ciebie?

Aleksandra Kopeć
HR Manager

Cześć!

Jestem Ola i będę Ci towarzyszyć w procesie rekrutacji. Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie. Zawsze chętnie porozmawiam!
Mail: aleksandra@plenti.app

Nie widzisz oferty dla siebie?

Cały czas się rozwijamy, być może niebawem będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.