Magazyn

Młodszy specjalista ds. magazynu

Forma umowy:
B2B, UoP, UZ
Doświadczenie:
Doświadczenie w pracy w magazynie (ok. 1 rok – mile widziane)

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która jest gotowa aktywnie włączyć się w życie naszego zespołu poprzez wyraźne zaangażowanie i elastyczność. Jeśli posiadasz ambicję, kreatywność oraz gotowość do podjęcia wyzwań, to zapraszamy Cię do dołączenia do nas już dziś! Kluczowe zadania, takie jak przyjmowanie dostaw, zarządzanie stanem magazynowym czy utrzymanie wysokich standardów logistycznych, staną się integralną częścią Twojej codziennej pracy.
Dołączając do nas, otrzymasz możliwość rozwijania się w dynamicznym środowisku, które cenimy za innowacyjność i ciągłe doskonalenie.

Kluczowe zadania:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Wprowadzanie produktów na stan magazynowy
  • Przygotowanie produktów pod wynajem
  • Prace związanie z utrzymaniem określonych standardów magazynowych (oraz ciągła ich poprawa)
  • Obsługa likwidacji szkód
  • Obsługa portali sprzedażowych
  • Obsługa posprzedażowa
  • Czynności związanie z usprawnieniem procesów sprzedażowych

Must have:

  • Dobra znajomość Excela

Mile widziane:

  • Około 1 rok doświadczenia w pracy w magazynie
  • Doświadczenie w sprzedaży ecommerce
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Co możemy zaoferować:

  • Pracę w doświadczonym i ambitnym zespole
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w naszym magazynie w centrum Warszawy (ul. Św, Barbary 1)
  • Swoboda i możliwość samorealizacji
  • Oferujemy dofinansowanie do prywatnej opieki i zajęć sportowych (LuxMed, Multisport)
  • Codziennie korzystamy z Officevibe, aby zbierać mikroinformacje na temat różnych aspektów naszej pracy
  • Voucher na wynajem produktów z oferty

To coś dla Ciebie?

Aleksandra Kopeć
HR Manager

Cześć!

Jestem Ola i będę Ci towarzyszyć w procesie rekrutacji. Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie. Zawsze chętnie porozmawiam!
Mail: aleksandra@plenti.app

Nie widzisz oferty dla siebie?

Cały czas się rozwijamy, być może niebawem będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.