Product

Head of Product

Forma umowy:
B2B
Doświadczenie:
Poparte sukcesami doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu roadmapy produktowej dla produktu b2c, idealnie również e-commerce lub marketplace

Kogo szukamy?

Scale up Plenti zmienił podejście do zakupu sprzętu elektronicznego. Zamiast tradycyjnych zakupów oferuje model subskrypcyjny, w ramach którego użytkownicy w całej Polsce mogą wypożyczyć najbardziej nowoczesny sprzęt elektroniczny na okres od tygodnia do 12 miesięcy. Z drugiej strony Plenti to sposób na zarabianie na elektronice – Plenti oferuje przedsiębiorcom możliwość udostępnienia sprzętu do wynajmu, a co z a tym idzie – możliwość uzyskania wysokiego zwrotu.

Po uzyskaniu market fitu przyszedł czas na pozyskanie do zespołu Head of Product. Porozmawiajmy, jeżeli tak jak my wierzysz, że uwaga powinna być skierowana na rozwój funkcjonalności pożądanych przez użytkowników, że skalowanie daje przestrzeń na wykorzystanie narzędzi już istniejących na rynku i korzystanie z dobrodziejstw AI a przede wszystkim, jeżeli chcesz współtworzyć firmę, który ma ambicje i potencjał na osiągnięcie sukcesu poza Polską.

Plenti jest rozwijane przez ludzi pełnych pasji i talentu, mających ugruntowane doświadczenia i zdolności biznesowe. Dołącz do nas.

Kluczowe zadania:

W obszarze strategii i wizji:

  • Zbudowanie i utrzymywanie silnych relacji z osobami wewnątrz Plenti, by tworzyć i wdrażać spójną wizję produktu
  • Zbudowanie i utrzymywanie silnych relacji z zewnętrznymi podmiotami, by zapewnić o tym, że nasz produkt jest zgodny z oczekiwaniami klientów i trendami na rynku
  • Uzupełnienie naszych obecnych metryk biznesowych – chcemy lepiej mierzyć zwrot z nakładów na rozwój produktu

W obszarze wizji rozwoju produktu:

  • Rewizja roadmapy produktowej,tj. jej selekcja i redukcja / uzupełnienie w zgodzie z oczekiwaniami klientów i z nastawieniem na maksymalizację wartości dla klienta
  • Wdrożenie roadmapy produktu wraz z zespołem, zgodnie z wytyczonymi celami biznesowymi
  • Dbałość o to by wdrażane funkcjonalności były zgodne z celami finansowymi Spółki
  • Dbałość o to by wdrażane produkty były skalowalne
  • Dbałość o widoczność produktu wśród grup docelowych

 W obszarze leadershipu i zarządzania zespołem:

  • Przejęcie odpowiedzialności za zespoły: product, design, tech
  • Budowanie zespołu
  • Dbałość o rozwój podległych osób

Must have:

  • Poparte sukcesami doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu roadmapy produktowej dla produktu b2c, idealnie również e-commerce lub marketplace
  • Poparte sukcesami doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem lub zespołami: produktowym, design, technologicznym
  • Doświadczenie pracy w firmie, która przeszła fazę szybkiego wzrostu
  • Szybkość w myśleniu i działaniu – zależy nam na pozyskaniu osoby, która potrafi wyłuskać 20% robiące 80% różnicy
  • Wiedza lub doświadczenie pracy przy produktach technologicznych – potrzebujemy byś wysokopoziomowo rozumiał związki przyczynowo-skutkowe podejmowanych w obszarze technologii decyzji
  • Nastawienie na rezultat, który można zmierzyć – poszukujemy osoby, która pracowała z metrykami i potrafi je dokalibrować do potrzeb danego modelu biznesowego, a także wdrażać zmiany wynikające z interpretacji tych metryk.
  • Umiejętność budowania relacji i wywierania wpływu – nasz zespół kocha nasz produkt i wiele osób ma dobre pomysły na jego rozwój – wszystkich nie wdrożymy ;)
  • Wysoka znajomość dobrych praktyk i wiedza w obszarze rozwoju produktu
  • Płynna znajomość języka angielskiego – nasi partnerzy biznesowi niejednokrotnie są spoza Polski

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze automatyzacji procesu CX np. przy użyciu narzędzi AI / ML

Co możemy zaoferować:

  • Na etapie dołączania do zespołu rozmawiamy  o ESOP. To oznacza, że dołączając do nas możesz stać się współwłaścicielem firmy
  • Dni wolne od świadczenia usług w skali roku
  • Realny wpływ na rozwój nowatorskiego produktu i wysoka decyzyjność
  • Swoboda i możliwość samorealizacji
  • Wsparcie członków zespołu
  • Codziennie korzystamy z Officevibe, aby zbierać mikroinformacje na temat różnych aspektów naszej pracy
  • Oferujemy dofinansowanie do prywatnej opieki i zajęć sportowych (LuxMed, MultiSport)
  • Voucher na wynajem produktów z oferty
  • Udział w firmowych imprezach integracyjnych – śniadania, spotkania beer friday, wyjazdy integracyjne

To coś dla Ciebie?

Aleksandra Kopeć
HR Manager

Cześć!

Jestem Ola i będę Ci towarzyszyć w procesie rekrutacji. Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie. Zawsze chętnie porozmawiam!
Mail: aleksandra@plenti.app

Nie widzisz oferty dla siebie?

Cały czas się rozwijamy, być może niebawem będziemy szukać kogoś o Twoim profilu.